Varlan

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 19-06-2015 17:14

Dark John
Użytkownik
Dołączył: 19-06-2015
Liczba postów: 100,000,017
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.81

Dark John

-Imię: "nazywam się John. Dark John"
-Rasa: człowiek,
-Klasa:"jestem piratem, który lubi działać po cichu."-Mroczny John w rozmowie z nowym członkiem załogi. czyli po prostu pirat-zabójca.
-Wiek: 25 lat
-Wygląd: twarz jest rzadko widoczna, chodzi w kapturze. zawsze ma przy sobie ostrze. szaty dosyć luźne, lubi ubierać się na czarno. zawsze chodzi z jedną wyprostowaną ręką, zawsze prawą. Od około roku nosi przepaskę na lewe oko, równocześnie od końca brwi, przez oko do nosa przebiega blizna po ranie ciętej.
-Charakter:przebiegły, ktoś kto docenia strategie. stara się unikać konfliktów na lądzie.na statku jak to pirat, atakuje każdy statek, jednak robi to rozmysłem.na lądzie gdy może stara się zniknąć z oczu straży, bo "ciała to problem, żywi nie zwracają uwagi"-powiada. jednak gdy zdarzy mu się że musi walczyć, walczy jak lew.jeden z najlepszych szermierzy
-Historia: nie wiadomo za wiele o jego histori. stąd jego przydomek-Dark. jedyne źródła to plotki. mówią one że pochodzi z rodziny szlacheckiej, w młodości porwany. powiadają, że jakiś mag go wykupił i wyszkolił w możliwości zmiany w zwierze. więcej nie mógł gdyż zmarł. później nie wiadomo co on robił, gdyż słyszy się wiele plotek na jego temat. wiedz jedno. gdy widzisz jego statek,"Honor", coś będzie się działo

-Umiejętności:  -zdolności magiczne, jednak nie są one wszechpotężne
-może zmieniać się w zwierze,jednak musi wtedy dotknąć czegoś należącego do zwierzęcia.
-przeczuwa intencje ludzi, jednak nie tak że 'zrobi to i to'tylko na zasadzie że wiedzą o nim .
-wyćwiczony w skakaniu po budynkach i wspinaniu się na nie
-dar przekonywania.często tworzy przygody, po to by kogoś przekonać
Ciekawostki:-Posiada kota Paranormalnego.

Ostatnio edytowany przez Dark John (25-01-2016 16:03)



Dark John - Człowiek, Pirat-zabójca | Łowca - Kot Paranormalny | Edward - Człowiek, Pirat
Fergus - Elf, Władca Zwierząt | Eric - Krasnolud, Najemnik | Friedrich -  Człowiek, Mag ognia
Eria - Człowiek, Wojownik

Offline

#2 19-06-2015 23:13

Vayae
Chaos. Wszędzie Chaos.
Skąd: Lodowe Pustkowia
Dołączył: 27-03-2015
Liczba postów: 773
Windows 7Chrome 39.0.2171.95

Odp: Dark John

Ciekawa postać, ale widzę strasznie chaotyczne użycie znaków interpunkcyjnych i brak dużych liter. Oczywiście można to przeżyć.
Generalnie to akcept, ale zastanawia mnie, co rozumiesz przez "dar przekonywania.często tworzy przygody, po to by kogoś przekonać"



Freki - Demon, Duch Opiekuńczy | Agnir - Człowiek, Szermierz | Leiva Blackwell - Człowiek, Czarownica
Ingelise - Huldra, Uzdrowicielka  | Bjorn Herjolf - Krasnolud, Wojownik/Bajarz | Rasvaghar - Smok, Czarny Mag
Saelethil/Kyrthar Keynore -  Drow, Czarnoksiężnik


It’s my descent, a familiar pain
Of watching all I believed fade away

Offline

#3 20-06-2015 09:47

Dark John
Użytkownik
Dołączył: 19-06-2015
Liczba postów: 100,000,017
WWW
Windows 7Chrome 43.0.2357.124

Odp: Dark John

Chodziło mi oto, że potrafi przekonać osoby, a w razie wątpliwości bądź nie udaje mu się przekonać  wymyśla historię, zwykle fikcyjną, ale zawsze taka o jego przygodach. zwykle dokonuje w nich niemożliwego, przez co osoba jakby chce do niego dołączyć,bądź mu pomóc. Oczywiście jeśli trafi na osobę ironizującą całą opowieść nie uda mu się.mam nadzieję że rozwiałem wątpliwości
P.S:wybacz za interpunkcję. otóż przywykłem do tego by tam gdzie przecinek brać wdech. czytam i mam wrażenie że "mówię" jak AK-47

Ostatnio edytowany przez Dark John (20-06-2015 09:52)



Dark John - Człowiek, Pirat-zabójca | Łowca - Kot Paranormalny | Edward - Człowiek, Pirat
Fergus - Elf, Władca Zwierząt | Eric - Krasnolud, Najemnik | Friedrich -  Człowiek, Mag ognia
Eria - Człowiek, Wojownik

Offline

#4 20-06-2015 11:15

Vayae
Chaos. Wszędzie Chaos.
Skąd: Lodowe Pustkowia
Dołączył: 27-03-2015
Liczba postów: 773
Windows 7Chrome 39.0.2171.95

Odp: Dark John

Ciekawe porównanie [dblpt]D W porządku, jak już mówiłam, interpunkcję można przeżyć. Ciekawy pomysł na zdolność, nie powiem.



Freki - Demon, Duch Opiekuńczy | Agnir - Człowiek, Szermierz | Leiva Blackwell - Człowiek, Czarownica
Ingelise - Huldra, Uzdrowicielka  | Bjorn Herjolf - Krasnolud, Wojownik/Bajarz | Rasvaghar - Smok, Czarny Mag
Saelethil/Kyrthar Keynore -  Drow, Czarnoksiężnik


It’s my descent, a familiar pain
Of watching all I believed fade away

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
szkolapodstawowa - ciekawscy - mylive - zrywki - ejo